Genel
Mühle’nin kusursuz tasarım ve kalitede tıraş setleri
Juni 23, 2017
0

Endüstriyel tasarımın el işçiliği ile harmanlandığı Mühle’nin tıraş dünyasında, kusursuz materyal kalitesine ve kullanım kolaylığına sahip tıraş ürünleri dünyanın dört bir yanından kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Mühle tıraş setleri, farklı coğrafyalardan elde edilen değerli ve doğal materyallerle işlenerek, banyolarınızı daha sık uğramak istediğiniz mekanlara çevirir. Tıraş setlerinde klasik ve kartuşlu tıraş bıçağı seçenekleriyle, metalden yapılmış krom kaplı stantlarıyla, ayrıca porsuk kılı ya da Mühle’nin patentli üretimi Fibre kıllarıyla sunulan her zevke göre parçalar yer alır. Islak tıraş dedelerimizden bize kalan değerli ritüellerden biridir. Islak tıraş ritüelini tozlu raflardan gün yüzüne çıkarmaya ve bu anı Mühle ürünleri ile deneyimlemeye ne dersiniz?

Kendinizle geçirdiğiniz anı özel kılan bu eşsiz tıraş setleri, dolap içlerinden dış alanlara çıkıp sergilenmeyi hakedecek güzelliktedir. Setlerde yer alan tüm parçalar tektir ve her birinin kendine özel detayları vardır. Tüm ürünler elde üretildiğinden hiçbir ürün birbiri ile aynı değildir. Siz tıraş kasenizde, tıraş kreminiz ile elde edeceğiniz zengin köpüğünüzü hazırlarken, tıraş setinizin işinizi kolaylaştırmak ve gününüze keyif katmak için yanı başınızda sizi beklemesi harika olmaz mı? Çalışma hayatımızın önemli bir kısmını seyahatlerde geçiriyoruz. Elbette ürünlerde kullanılmak üzere, sizlere en iyi ve en uygun materyali bulup seçmek için. Tıraş parçalarında kullanılacak materyalleri seçtikten sonra, tıraş fırçalarında kullanılacak kılları özenle Stützengrün’deki imalathanemizde şekillendiriyoruz. Karmaşık Ar-Ge süreçleri ardından uyumlu ve eşsiz parçalardan meydana gelen tıraş setlerini, sizin için tasarım çizgisi yüksek ve bireysel modeller haline getiriyoruz. El yapımı bir tıraş bıçağı, el yapımı bir tıraş fırçası ve ince detaylarıyla mükemmel aksesuarlardan daha iyi ne olabilir?

Mühle dünyasındaki ürünlerin, her biri farklı materyal ve tıraş sistemine sahip sizin için düşünülmüş özel parçalardır. Her bir setin kendisine ait bir hikayesi ve formu vardır. Kimisi, tıraş ritüelinizi zeytin bahçesine taşır, kimi ise “Çin’in nazik altını” değerli porseleni banyonuza. Tıraş takımlarına ait aksesuarlarımız şık, fonksiyonel ve oldukça hafiftir. Klasik ve kartuşlu tıraş bıçakları, takıp çıkarılabilir başlıklı fırçalar, hatta seyahatlerinizde sizi yalnız bırakmayan deri çantasında seyahat tıraş setleri. Mühle tıraş dünyasında son karar size aittir, ki bu da en zor olanıdır. Dişbudak ağacının dokusunu hissederek mi tıraş olmak, yoksa mazı ağacının güzelliği karşısında mest olarak mı tıraş olmak? Doğrusu karar vermek zordur. Profesyonel tıraş dünyasında yaygın olarak kullanılan tüm aksesuarlar, Mühle dünyasında en yüksek kalite işçilikle sizlere sunulur. Sahip olacağınız her bir ürün, ardınızdakilere bırakacağınız miras olarak sizlerle kalır. Tıraş setlerinde yer alan her bir parçayı tek tek de edinebilmeniz her zaman mümkündür, ya da parçaları değişik kombinlerle tamamlamak da… Tıraş, hiç bu kadar özel ve doğal olmamıştı, tabi tıraş eylemi de… Kromsuz bir dünyanın parıltısının hiçbir zaman tam olamayacağı gibi, tıraş seti bulunmayan bir banyo da görüntü ve işlevinden çok şey kaybedecektir. Almanya’nın Erzebirge dağlarından Türkiye’ye uzanan, birbiriyle şaşırtıcı uyum içinde çalışan parçalardan tıraş takımı elde edebileceğiniz gibi, sizin için düşündüğümüz, görüntüde muazzam bir haz ve fonksiyonda mükemmel performans alabileceğiniz Mühle, şimdi istediğiniz yere yola çıkabilir. Bir erkeğin tıraş ürününden beklentileri nelerdir? Biz çok daha ötesindeyiz. Markamızı satış noktalarımızdaki lokasyonlarımızda ve internet sitemizde inceleyebilir, istediğiniz her konuda bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Sadık seyahat arkadaşı: Mühle seyahat tıraş seti

Tarzınızı da götürün! Tıraş setlerimize ait aksesuarlarımız şık, fonsiyonel ve oldukça hafiftir: Tıraş bıçakları, takıp çıkarılabilir fırça başlıkları, krom kaplama alüminyumdan yapılmış fırça sapları ve aynı zamanda koruma kaplarından oluşmaktadır. En sade tasarımımız olan el yapımı deri çantalarımızı üretirken ise, klasik kamera – dürbün gibi değerli objelerin çantalarından ilham aldık.

Taşınabilirlik ve iyi hissetme bir arada: Seyahat tıraş setlerimiz ile dünyanın neresinde olursanız olun pürüzsüzlüğü ve iyi hislerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Diğer büyük serilerimiz kadar sofistike ve aynı zamanda fonksiyonel ürünlerimizin amacı konforuyla beraber hep yanınızda olmaktır. Örneğin fırça başlığı için yüksek kaliteli Silvertip Fibre® ürününü kullanıyoruz. Oldukça kaliteli olmasının yanında, uzun ömrü ve çabucak kurumasına çok şaşıracaksınız! Dünyanın dört bir tarafından kullanıcılarımız, ürettiğimiz tıraş fırçalarını alanında en iyisi seçtiler. Ayrıca inovatif bir ürün olan sentetik liflerin kullanımı ile sürekli olarak ileriye dönük bir gelişme içindeyiz. Bu seri, sadece iş seyahatlerinizde güzel anlar bırakmak için üretildi.

Tasarım ve serilerimizdeki her bir model tek tek elle yapılır. Tıraş setinin eldesi için, burada ayrıntılı bir üretim metoduyla elde edilen yüksek kaliteli sentetik Silvertip Fibre ® kılından yapılan fırça başlıkları imal edilir. Kullanılan malzemeler gerçekten pahalı olduğundan, her işlem titizlikle uygulanır. Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi dokunuşlarla ve iyi gözlerle işlenir. Pirinçten yapılmış metal parçalar da burada özenle krom kaplanır.

Geniş bir yelpazede etkileyici fırça ve bıçaklar üretebilmek için, modern teknoloji ve seri üretim sürecine yatırım yapmaktayız. Sürecimize her ne kadar artık seri üretim hakim olsa da, bizim için hala el işçiliği önemli bir yer tutar. Fırça sapına fırça başlığının yerleştirilmesi, başlık ve sap arasındaki montaj, elle yapılan ürünlerin tek veya çok parçalı bıçaklı sistemlerle birleştirilmesi gibi adımlar el işçiliği ile gerçekleştirilir. Dünyanın her yerinden kullanıcılarımız ustalığımızdan ve endüstriyel işletme koşullarımızdan emin olabilirler.

Özgün stil, özgün sistem: Her ıslak tıraş makinasının kendine ait bir tıraş stili ve belirlenmiş bir tıraş sistemi vardır. Klasik düz bıçaklar yüzyıllar boyunca varlığını korurken, klasik tıraş makinaları daha yakın zamanlarda ilk „kendiliğinden tıraş için mekanik cihaz“ olarak kabul edilmişlerdir. Değiştirilebilir başlıklı-kartuşlu tıraş makinaları ise modern çağın başarısıdır. Her sistemin faydaları kişiye özeldir ve her sistem özel bir teknik gerektirir. Seyahat tıraş setlerimizde sadece kartuşlu bıçak seçeneği vardır.

Size özel tasarlanmış şık ve hafif tıraş setinizin yanına, doğal ürünlerden zevkinize göre seçim yapıp, tıraş ritüelinizi seyahatte de doğallıktan ödün vermeden yaşayabilirsiniz. Sadece özel müşterilerimiz için kontrollü organik tarımdan elde edilen MÜHLE ORGANİK koleksiyonumuzu ürettik. Özenle seçilmiş ham maddelerden üretilmiş doğal kozmetikler, özel ihtiyaçları olan hassas erkek ciltleri için tasarlandı. Doğanın sunduğu en saf haliyle sizlere ulaştırdığımız ürünlerimizin hepsi BDIH sertifikasına sahip. Tıraş setiniz gibi kullandığınız ürünlerin de doğal olması için cildiniz için harika bir hediye!

Kaliteli tıraş malzemeleri ve doğru bakım ürünleri her zaman elinizin altında mı? Kişisel tercihleriniz ve dilediğiniz bakım türüne göre favori ürünleriniz de bavulunuza göre daha büyük ya da küçük olabilir. Bizim iki farklı seyahat çantası modelimiz de Almanya’da, bitkisel tabaklanmış deri kullanılarak el yapımı olarak üretilmektedir ve tıraş fırçası, tıraş bıçağı için özel bölmelere sahiptir. Bunun yanında dilediğiniz kişisel bakım ürününüzle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Tıraş kremleri ve jilet koruyucuları, özellikle hareket halinde olduğunuz zamanlarda çok pratik kurtarıcılardır. İyi yolculuklar!

 

0

About author

badmin

Related items

/ You may check this items as well

eye-117043_1280

Burun Estetiği Neden Yapılır?

Endüstriyel tasarımın el işçiliği ile harman...

devamını oku
roof-windows-50147_1280

Çatı Pencere Sistemleri İle Ferah Çatı Katları

Endüstriyel tasarımın el işçiliği ile harman...

devamını oku

There are 0 comments

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.